BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Aktivitātes

Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā notiek Stratēģiskās galda spēles [2022-10-18 15:57:02]

14. oktobrī Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā, biedrība IIC DINO organizēja stratēģisku galda spēli Room 25, kura notika projekta "Attīstošo spēļu klubs" ietvaros. Spēles dalībnieki izspēlēja visas spēles variācijas. Sākumā dalībnieki visi kopā mēģināja atbrīvoties no slazdiem, un izrauties no bīstamās vietas. Bet pēc tam dalījās komandās un spēlēja viens pret otru.

28.oktobrī, plkst. 16:00 Jauniešu iniciatīvu centrā (Raiņa ielā 69) notiks nākošā stratēģiskā galda spēle “Warhammer Underworlds”.

Warhammer Underworlds (WU) ir galda spēle diviem vai četriem spēlētājiem, kuri izvēlas komandu no detalizētām miniatūrām. WU ir līdzīga šaha spēlei, bet ar lielāku figūru un spēles laukumu variāciju.

Šajā spēlē jūsu vienība piedalās izmisīgā cīņā (prāta, stratēģijas, loģiskas spēles gaitas noteikšanā), kas notiek dažādos spēles laukumos. Jūsu panākumi tiek mērīti slavas punktos, kurus var saņemt par uzdevumu izpildīšanu un pretinieku uzvarēšanu. Tas, kurš spēles beigās ir ieguvis visvairāk punktu kļūst par uzvarētāju!

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

Informāciju sagatavoja:

Biedrība “IIC DINO”


Daugavpils Jauniešu iniciatīvu centrā notiek Stratēģiskās galda spēles

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli


BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība