BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Interešu izglītība

  
 VirziensPulciņa nosaukumsAudzēkņu vecumsPedagoga
Vārds Uzvārds
 Dejas Māksla"Fantazy Dance group" 5 - 20I. Timšāne
 Dejas MākslaDeju studija „Paradīze”5 - 16Ž. Trojāne
 Dejas MākslaMūsdienu deju kolektīvs “Dzirkstelīte”7 - 25O. Karašova, horeogrāfe – I. Poga
 Dejas MākslaShow deju studija „Vizāža”5 - 18J. Grizāne
 Dejas MākslaEstētikas skola ”Zelta atslēdziņa” Muzikālā audzināšana - dziedāšana, Programma “Krāsu pasaule”3 - 6J. Mirošņikova, J. Grizāne, L. Baļe
 Dejas MākslaSarīkojuma dejas "Saulcerīte"5 - 20O. Mihailova
 Dejas MākslaRitmika3 - 5O.Mihailova
 Dejas MākslaDefilē7 - 15L.Tihonovs
 Dejas Māksla"Solis pretī dejai"5 - 7I. Poga
 Dejas MākslaVingrošanas studija "Lumina"7 - 11K.Ramanauskaite-Kidule
 Tradicionālie rokdarbi"Radīšanas pasaule"7 - 16Ņ. Ņeģinska
 Teātra mākslaTeātra studija4 - 19L. Ivanova
 Teātra mākslaTeātris "Teātra laboratorija"15 - 25V. Jansons
 Teātra mākslaTeātris bērniem ar īpašām vajadzībām10 - 21V. Jansons
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"Raķešu modelisms"11 - 25A. Žarinovs
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"Aviomodelisms"11 - 25A. Žarinovs
 DatorapmācībaProgrammēšana pamati11 - 16A. Macuks
 Datorapmācība“Datorgrafika"10 - 19M. Kolosovskis
 Datorapmācība"Datorzinības bez priekšzināšanām"7 - 11D. Ozerska
 Galda spēlesŠaha pulciņš6 - 16J. Jemeļjanovs
 Galda spēles"Didaktiskās spēles"10 - 20A.Pučinskis
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „Tehniskā modelēšana”6 - 15A. Labute
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „Stendu modelisms”7 - 17J. Konovalovs
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana Tehniskās modelēšanas (profesionālā) studija 10 - 15A. Labute
 Radošās industrijasFotopulciņš "Fokuss"10 - 19I.Vagale
 Radošās industrijas“Jauno Copmaņu klubs”10 - 13E. Davidčuks
 Individuālie sporta veidi"Mopēdi"9 - 20A. Macuks
 Individuālie sporta veidi"Triatlons"7 - 25A. Levša
 Individuālie sporta veidiTriatlons10 - 16A. Uzols
 Individuālie sporta veidi“ORIENTĒŠANĀS SPORTS”9 - 14Ļ. Pavļukova
 Individuālie sporta veidi„Kartingi” 8 - 18P.Didenko
 Individuālie sporta veidiPeldēšana9 - 14D. Narajevs
 Individuālie sporta veidi"Vispārējā fiziskā sagatavotība" (VFS)8 - 18A. Uzols
 Individuālie sporta veidi"Kartingi"12 - 25D. Rodionovs
 Individuālie sporta veidiVingrošanas studija "Lumina" (tikai meitenēm)3 - 8K.Ramanauskaite-Kidule
 Individuālie sporta veidi„Orientēšanās”12 - 18A. Smoļakova
 Individuālie sporta veidiFitball club12 - 16Ž. Trojāne
 Vide"Lietu otrā dzīve"7 - 25L. Jokste
 Vide„Kartogrāfi”8 - 13A. Smoļakova
 Vide"Talantu programma" pēc projekta10 - 15.
 Roboelektronika„Roboelektronika”9 - 15J. Konovalovs
 Akordeona spēleAkordeona spēle9 - 22S. Rjabceva
 Akordeona spēleAkordeona spēle8 - 18J. Visokinska
 KlavierspēleKlavierspēle6 - 20S. Aleksejeva
 KlavierspēleKlavierspēle7 - 16V. Ceļa
 KlavierspēleKlavierspēle5 - 18N. Bogdanova
 KlavierspēleKlavierspēle5 - 18J. Mirošņikova
 GitārspēleĢitārspēle10 - 22J. Solovjovs
 VokalistiVokālais ansamblis „Milonga”6 - 16J. Mirošņikova
 VokalistiMūzikas teorija/solfedžo7 - 21Ļ. Koniševa
 VokalistiVokālais ansamblis "TONIS"5 - 10D.Šaripova
 Akordeonistu ansamblis "Akords"Akordeonistu ansamblis "Akords”9 - 25S. Rjabceva
 Netradicionālie rokdarbiDiedziņš7 - 15V. Iļjaševiča
 Netradicionālie rokdarbi"Stils un mode"10 - 18N. Ruhmane
 Kombinēti rokdarbi"Radošuma maģija"7 - 16L. Bēniņa
 Kombinēti rokdarbi"No idejas līdz radošumam"7 - 16N. Krivoguza
 Mīksto rotaļlietu izgatavošana "Mīkstās rotaļlietas"8 - 20N. Ruhmane
 Mīksto rotaļlietu izgatavošana"Leļļu pasaule"7 - 18V. Iļjaševiča
 Rotu izgatavošana "Rotu dizains un izgatavošana"9 - 20N. Ruhmane
 Citas “Veidošana”5 - 13M. Bojarova
 Citas Floristikas pulciņš8 - 21O. Sverčkauska
 Citas „Batika”8 - 16L. Baļe
 Citas „Mezglošana”8 - 15A. Grigjane
 Zīmēšana. GleznošanaVizuālās māksla "Mākslas valoda"4 - 16L. Baļe
 Zīmēšana. Gleznošana"Palete"5 - 18E. Davidčuks
 Zīmēšana. GleznošanaOtiņas7 - 15O. Barkovska

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli

BJC Jaunība aktuāli

BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība