BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Interešu izglītība

  
 VirziensPulciņa nosaukumsAudzēkņu vecumsPedagoga
Vārds Uzvārds
 Dejas Māksla"Fatazy Dance group" 5 - 20I. Timšāne
 Dejas MākslaDeju studija „Paradīze”5 - 18Ž. Trojāne
 Dejas MākslaMūsdienu deju kolektīvs “Dzirkstelīte”7 - 25O. Karašova, horeogrāfe – I. Poga
 Dejas MākslaShow deju studija „Vizāža”5 - 18J. Grizāne
 Dejas MākslaDeju grupa „Mūsdienu ritmi”6 - 18T. Shushunova
 Dejas MākslaEstētikas skola ”Zelta atslēdziņa” Muzikālā audzināšana - dziedāšana, Programma “Krāsu pasaule”3 - 6J. Mirošņikova, J. Grizāne, L. Baļe
 Dejas MākslaRitmika3 - 5O.Mihailova
 Dejas MākslaDefilē7 - 15L.Tihonovs
 Dejas Māksla"Solis pretī dejai"5 - 7I. Poga
 Dejas MākslaDeju studija "Lumina"7 - 11K. Kidule-Ramanauskaite
 Tradicionālie rokdarbi"Radīšanas pasaule"7 - 16Ņ. Ņeģinska
 Teātra mākslaTeātra studija4 - 19L. Ivanova
 Teātra mākslaTaātris "Teātra laboratorija"15 - 25V. Jansons
 Teātra mākslaTeātris "Mirror"5 - 14L.Gladiševa
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"Reķešu modelisms"11 - 25A. Žarinovs
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"Aviomedelisms"11 - 25A. Žarinovs
 Datorapmācība“Datorlietošanas un programmēšanas pamati”9 - 12A. Bogdanovs
 Datorapmācība“3D programmēšana un 3D modelisms”11 - 15A. Bogdanovs
 DatorapmācībaProgrammēšana11 - 16A. Bogdanovs
 Datorapmācība“Datorgrafika"12 - 21J. Naumova
 Datorapmācība"Datospēļu laboratorija"8 - 10A. Bogdanovs
 Galda spēlesŠaha pulciņš6 - 16J. Jemeļjanovs
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „Tehniskā modelēšana”5 - 15A. Labute
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „Stendu modelisms”7 - 17J. Konovalovs
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana Tehniskās modelēšanas (profesionālā) studija 10 - 15A. Labute
 Radošās industrijasFotopulciņš "Fokuss"10 - 21J. Naumova
 Radošās industrijas“Jauno Copmaņu klubs”10 - 13E. Davidčuks
 Individuālie sporta veidi"Mopēdi"9 - 20A. Macuks
 Individuālie sporta veidi"Triatlons"7 - 25A. Levša
 Individuālie sporta veidiTriatlons10 - 16A. Uzols
 Individuālie sporta veidi"Orientēšanās sports"12 - 24Ļ. Pavļukova
 Individuālie sporta veidiSporta deju klubs „Vita”6 - 16L. Tihonovs
 Individuālie sporta veidi„Kartingi” 8 - 18V. Iliyashevich
 Individuālie sporta veidiOrientēšanās 8 - 24N. Grigorjevs
 Individuālie sporta veidiSporta dejas "Saulcerīte"5 - 20O. Mihailova
 Individuālie sporta veidiPeldēšana9 - 14D. Narajevs
 Individuālie sporta veidi"Vispārējā fiziskā sagatavotība" (VFS)8 - 18A. Uzols
 Individuālie sporta veidi"Kartingi"12 - 25D. Rodionovs
 Individuālie sporta veidiGalda teniss7 - 25O. Jermolajeva
 Individuālie sporta veidiVingrošanas studija "Lumina" (tikai meitenēm)3 - 8K.Ramanauskaite-Kidule
 Individuālie sporta veidi„Orientēšanās sports”12 - 18A. Smoļakova
 Individuālie sporta veidiFitball club12 - 16Ž. Trojāne
 Vide"Lietu otrā dzīve"7 - 25L. Jokste
 Vide„Kartogrāfi”8 - 13A. Smoļakova
 Vide"Pētnieku laboratorija"10 - 15J. Kanto
 Vide"Talantu programma" pēc projekta10 - 15.
 Roboelektronika„Roboelektronika”9 - 15J. Konovalovs
 Akordeona spēleAkordeona spēle9 - 22S. Rjabceva
 Akordeona spēleAkordeona spēle8 - 18J. Visokinska
 KlavierspēleKlavierspēle6 - 20S. Aleksejeva
 KlavierspēleKlavierspēle7 - 16V. Ceļa
 KlavierspēleKlavierspēle5 - 18N. Bogdanova
 KlavierspēleKlavierspēle5 - 18J. Mirošņikova
 GitārspēleĢitārspēle10 - 22J. Solovjovs
 VokalistiVokālais ansamblis „Milonga”6 - 16J. Mirošņikova
 VokalistiVokālais ansamblis "Re-Mi"5 - 16Ļ. Koniševa, N. Bogdanova
 VokalistiMūzikas teorija/solfedžo7 - 21Ļ. Koniševa
 Akordeonistu ansamblis "Akords"Akordeonistu ansamblis "Akords”9 - 25S. Rjabceva
 Netradicionālie rokdarbiDiedziņš7 - 15V. Iļjaševiča
 Netradicionālie rokdarbiNetradicionālie rokdarbi "Ziedu veidošana"7 - 16L. Solovjova
 Kombinēti rokdarbi"Radošuma maģija"7 - 16L. Bēniņa
 Kombinēti rokdarbiKombinētie rokdarbi "Meistaru pasaule"7 - 15N. Stankeviča
 Kombinēti rokdarbiModes dizains8 - 21N. Stankeviča
 Mīksto rotaļlietu izgatavošana "Mīkstās rotaļlietas"8 - 20N. Ruhmane
 Mīksto rotaļlietu izgatavošana"Leļļu pasaule"7 - 18V. Iļjaševiča
 Rotu izgatavošana "Rotu dizains un izgatavošana"9 - 20N. Ruhmane
 Citas “Veidošana”5 - 13M. Bojarova
 Citas Floristikas pulciņš8 - 21O. Sverčkauska
 Citas „Batika”8 - 16L. Baļe
 Citas Pērļošana8 - 16N. Skarbinīka
 Citas „Mezglošana”8 - 15A. Skrobova
 Citas "Kolekciju veidošana"10 - 21A. Skrobova
 Zīmēšana. GleznošanaVizuālās māksla "Mākslas valoda"4 - 16L. Baļe
 Zīmēšana. Gleznošana"Palete"5 - 18E. Davidčuks
 Zīmēšana. GleznošanaRadošums7 - 12L. Baļe
 Zīmēšana. GleznošanaOtiņas7 - 15O. Barkovska

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli


BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība