BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Aktivitātes

Jauno Copmaņu klubs sāk jauno sezonu! [2022-10-17 15:19:12]

Mūsu makšķernieki godam noslēdza 2022.gada vasaru pašās augusta beigās Daugavpils novadā notikušajās sacensībās “Zelta karūsa” – ļoti sarežģītos apstākļos mūsu pulciņš spēja izcīnīt zeltu – 1.vietu lielo zēnu grupā(līdz 18gadiem). Tāpēc ar pacilātu noskaņojumu esam iesoļojoši 2022.gada rudenī un mūsu pulkam pievienojas arī jauni dalībnieki. Īpaši labi šo rudens sezonu ir iesācis arī pulciņa vadītājs, uzstādot jaunu personīgo rekordu ar noķertu 93 centimetrus garu un 5,8 kilogramus smagu līdaku.

Mēs visi kopā turpinām mācīties- daudz ko atkārtojam, mazāk pieredzējušie apgūst pamatus, pamazām, bet noteikti virzāmies uz priekšu. Priekšā vēl daudz kas interesants- lomi, veiksmes un arī neveiksmes(no kurām var ļoti labi mācīties!), sacensības un trenēšanās, trenēšanās… Jo, kā zināms, atkārtošana ir zināšanu un prasmju māte! Krāsies zināšanas, prasmes un arī pieredze- tāpēc zinu, ka rezultāti neizpaliks)

Dodieties dabā – copēt ir forši!

“Jauno Copmaņu klubs” pulciņa vadītājs: E.Davidčuks


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli


BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība