BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Apsveicam mūsu akordeonistus ar lielisko rezultātu konkursā! [2022-05-17 21:58:47]

No 08. līdz 14. aprīlim Daugavpilī norisinājās XIX Starptautiskais akordeonistu solistu konkurss “Naujene 22”.

Konkursu rīkoja Naujenes mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Daugavpils novadu. Šogad tas notika attālināti. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 110 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, Polijas, un citām valstīm. Šī starptautiskā konkursa atšķirība no citiem ir augstais akordeona izpildījuma līmenis, tāpēc vietas iegūšana tajā jau ir ļoti augsts rezultāts.

Konkurss notika šādās kategorijās: A kategorija - mūzikas skolu dalībnieki un B kategorija - mūzikas vidusskolu dalībnieki. Katra šo kategoriju klase tika vērtēta atsevišķi. Šo kategoriju vērtēja starptautiskā žūrija, kurā piedalījās vadošie pasaules klases izpildītāji, skolotāji un komponisti no Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, Polijas un Francijas. Maksimālais iespējamais savāktais rezultāts ir -25.

Šogad konkursā piedalījās trīs mūzikas studijas "Kredo" akordeonisti, skolotāja Svetlana Rjabceva.

3. klases kategorijā uzstājās Anatolijs Pizāns, kurš ieguva 19,66 punktus un kļuva par III. pakāpes laureātu. Īpaši gribētos atzīmēt Maksima Šelkovska un Antona Pizāna uzrādītos augstos rezultātus, kuri startēja grūtākajā 7 klašu kategorijā. Šajā kategorijā uz dalībniekiem tiek izvirzītas ļoti augstas izpildāmās programmas prasības, kurām jābūt diezgan sarežģītām.

7. klases kategorijā - Maksims Šelkovskis kļuva par II. pakāpes laureātu, iegūstot 20,66 punktus.

7. klases kategorijā Antons Pizāns kļuva par I. pakāpes laureātu, iegūstot 23,16 punktus.

Kā redzam, jauniem un talantīgiem puišiem atkal izdevās kļūt par nākamā starptautiskā mūzikas konkursa laureātiem, tādējādi apliecinot viņu augsto uzstāšanās prasmju līmeni. Saskaņā ar konkursa rezultātiem Antons un Maksims saņēma žūrijas sertifikātus par dalību IX Starptautiskā konkursā "Les étoiles Sancybérie" otrajā kārtā, Francijā.

Mēs apsveicam šos jaunos akordeonistus ar veiksmīgo sniegumu konkursā un novēlam viņiem arī turpmāk demonstrēt savas augstās uzstāšanās prasmes dažādos konkursos un festivālos, iekarojot jaunas radošuma virsotnes, tādējādi popularizējot gan Daugavpils pilsētas, gan Latvijas vārdu.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība