BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Aktivitātes

VIZUĀLI PLASTISKĀS MĀKSLAS PULCIŅA “BATIKA” IZSTĀDE “ZIEDI MANAI MĀMIŅAI” [2024-05-28 10:14:58]

“Mamma” – tas ir pirmais vārds, ko sakām agrā bērnībā. Pateicoties mūsu mammām, mēs augam mīlestībā un rūpēs. Ne velti Mātes diena tiek svinēta visā pasaulē šajās siltajās maija dienās, kad saule ar savu siltumu sasilda dabu, lai viss aug, zied un nes augļus.

Ko uzdāvināt šajā dienā visdārgākajam cilvēkam pasaulē – savai mīļajai māmiņai? Šogad vizuālās mākslas pulciņa “BATIKA” audzēkņi savām mammām bija sarūpējuši labu dāvanu – izstādi “Ziedi manai māmiņai”, kas notika maijā Bērnu un jauniešu centrā “Jaunība”. Uz auduma veidotās gleznas tapa ļoti dažādas: maigās un spilgtās, pasakainās un reālistiskās. Bērni darbojās dažādās batikošanas tehnikās: karstā un aukstā batikā, kontūrtehnikā, izmantojot sāls efektus, kā arī šibori tehnikā. Strādājot pie savām gleznām, bērni pielietoja visas savas prasmes un iemaņas, kuras apguva mācību gada laikā. Šo izstādi mūsu pulciņš veltīja visām māmiņām, lai mūsu ziedi iepriecina viņus un dāvā labu garastāvokli.

Interešu izglītības skolotāja Ludmila Baļe.


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli


BJC Jaunība aktuāli

BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība