BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Aktivitātes

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa “Saules ritmi” 1.kārta [2024-04-08 15:34:28]

No šī gada 25.marta līdz 5.aprīlim Daugavpils valstspilsētā notika Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa – izstādes “Saules ritmi” 1.kārta.

Konkursa mērķis – stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātināt kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem, kā arī sniegt iespēju konkursa dalībniekiem piedalīties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas projektā un izvirzīt dalībniekus.

Konkursā piedalījas Daugavpils Bērnu un jauniešu centrs “Jaunība” un 7 Daugavpils vispārizglītojošās skolas – Daugavpils Zinātņu vidusskola, Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola, Daugavpils Iespēju vidusskola, Daugavpils Valstspilsētas vidusskola, Daugavpils Centra vidusskola un Daugavpils Vienības pamatskola.

Kopā tika iesniegti 146 darbi, no kuriem 72 darbi vizuālās mākslas jomā, 70 – vizuāli plastiskās mākslas jomā, 4 – radošās industrijas jomā.

Darbos tika atspoguļots saules simbols tērpos, rakstos, sadzīvē, telpā, kultūras mantojumā – deju rakstos, simbolos, cimdu un zeķu rakstos, tai skaitā latviešu tautas folklorā.

Konkursa 1. kārtai iesniegtos darbus vērtēja eksperti no MIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” – Vilnis Kauškals, Oksana Vronska un Dace Pudāne.

5.aprīlī tika apbalvoti visi konkursa dalībnieki un pedagogi.

2.kārtai, kura notiks 8.–25.aprīlim Līvānos, tika izvirzīti 40 labākie darbi.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un radošumu, skolotājiem – par atbalstu saviem skolēniem!

Veiksmi un izdošanos arī turpmāk!

BJC “Jaunība” metodiķe E.Ruļuka


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli


BJC Jaunība aktuāli
BJC Jaunība aktuāli

BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība