BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Aktivitātes

Iepazīstot Ķekavas izglītības ekosistēmu [2024-03-20 08:34:40]

Šī gada 14.martā direktoru vietnieki audzināšanas jomā un Daugavpils BJC “Jaunība” brīvā laika apkaimes klubu vadītāji devās uz Ķekavas pašvaldību, lai izzinātu kolēģu pieredzi, veidojot izglītības ekosistēmu. Šai tikšanās reizei pievienojās arī kolēģi no Mārupes un Salaspils, jo laika gaitā šo pašvaldību vidū ir izveidojusies cieša sadarbība, kuras rezultātā ir sadalītas arī atbildības jomas.

Tikšanās sākumā bija iespēja vērot mūsdienīgās darba telpas “Jauno ideju centrs”, kurās ir apvienojušies visi pašvaldības par sportu, izglītību un jaunatni atbildīgie speciālisti, kā arī darbojas jauniešu centrs. Vieta, kur var sanākt, lai pagatavotu ēdienu, uzspēlētu galdaspēles, pārspriestu projektus u.t.t.. Tikšanās gaitā tika prezentēta pašvaldības pieredze plašākas skolēna izglītības pieredzes paplašināšanas jomā un darbs ar jaunatni. Galvenās atziņas ir tādas, ka ir nemitīgi jāmeklē jauni risinājumi, lai varētu pilnveidot darba procesus.

Dienas otrajā pusē bija iespēja apmeklēt Ķekavas vidusskolas sākumskolas ēku, kura ir izveidota par multifunkcionālu izglītības ieguves un veselīga dzīvesveidu popularizējošu iestādi. Par skolas pieprasījumu liecina tas, ka tajā nav brīvu vietu. Baseins, plašas telpas, mūsdienīgi kabineti – tas viss papildina izglītības procesu.

Lielisks plašākas skolēna izglītības pieredzes veicinātājs ir Ķekavas pagasta bibliotēkas un Ķekavas novadpētniecības muzeja piedāvājums, kurš tiek veidots pēc izglītības iestāžu pieprasījuma atbilstoši mācību saturam. Nodarbības skolēniem ir bez maksas, kas veicina lielu skolu pieprasījumu.

Izsakām pateicību vizītes koordinatorei Ķekavas novada izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītājas vietniecei Aijai Ārei un visiem runātājiem par savas pieredzes popularizēšanu.

BJC "Jaunība" administrācija


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli


BJC Jaunība aktuāli
BJC Jaunība aktuāli

BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība