BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Aktivitātes

DAUGAVPILS PILSĒTAS BĒRNU UN JAUNIEŠU CENTRA "JAUNĪBA"AUDZĒKŅU DARBS ETWINNING PROJEKTOS [2024-01-25 09:37:34]

2023./2024. mācību gadā Daugavpils pilsētas bērnu un jauniešu centra “Jaunība” audzēkņi kopā ar saviem pedagogiem aktīvi piedalās eTwinning projektos. Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar partneriem no Grieķijas, Polijas, Itālijas, Turcijas, Spānijas, Slovākijas, Rumānijas un Portugāles starptautiskajos projektos “Autumn coding”, “City outfit in autumn”, “Traditions and customs throughout the year”, “SPACE AND STEAM”, “Christmas Cards Exchange”.

Projektos ir iesaistīti pulciņi "Tehniskā modelēšana", "Veidošana", Ģitārspēle, "Radošuma maģija", "Rotu dizains un izgatavošana", "Floristika", kā arī apkaimes brīvā laika klubs “Ruģeļi”.

Darbs eTwinning projektos pilnveido audzēkņu komunikācijas un sadarbības prasmes, paplašina zināšanas par citām valstīm, to kultūru un tradīcijām, palīdz mērķtiecīgi ieviest un izmantot digitālās tehnoloģijas

Paldies par aktīvu dalību projektu aktivitātēs skolotājiem A.Labutei, Ņ.Ņeģinskai, M.Bojarovai, O.Sverčkauskai, J.Solovjovam, , A.Skurjatei, L.Bēniņai un N.Ruhmanei!

Rakstu sagatavoja

eTwinning vēstniece un izglītības metodiķe N.Karpenko


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli


BJC Jaunība aktuāli

BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība