Klubā "Mezgls" aizvadīts starpklubu konkurss "Eko augstmode", kurā piedalījās komandas no pieciem brīvā laika klubiem: “Mezgls’, “Ruģeļi”, “Stars”, “Smaids” un “Grīva”. Konkursa mērķis bija pievērst uzmanību videi draudzīgam dzīvesveidam, attīstīt jauniešu radošumu un dizaina prasmes, veidojot tērpus no otrreizējiem materiāliem.
Dalībnieki pārsteidza ar savu izdomu un spēju pārvērst sadzīves atkritumus – plastmasas maisiņus, reklāmas plakātus, avīzes un citus materiālus – oriģinālos un stilīgos tērpos. Katras komandas darbi bija unikāli, un žūrijai bija grūti noteikt uzvarētāju.
Pirmo vietu dalīja divi klubi – "Mezgls" un "Ruģeļi", kuru komandas izcēlās ar īpašu pieeju un kvalitatīvu izpildījumu. Īpaši jāizceļ "Mezgls" komanda, kurā visus tērpus radīja zēni, apliecinot, ka arī puiši var būt ļoti radoši un stilīgi domājoši, turklāt ar spēcīgu vēstījumu par ilgtspējīgu modi.
Svarīgi atzīmēt, ka visi darbi – sākot no idejas izstrādes, tērpu dizainēšanas un izgatavošanas, līdz pat prezentācijai – tika sagatavoti pašiem bērniem, demonstrējot viņu patstāvību, atbildību un spēju sadarboties komandā.
Sirsnīgs paldies visiem konkursa dalībniekiem un viņu atbalsta komandām, īpaši klubu pedagogiem, kuri ne vien atveda bērnus uz pasākumu, bet arī aktīvi iesaistījās konkursa norisē un piedalījās tērpu vērtēšanā. Pasākuma noslēgumā visi dalībnieki saņēma diplomus un balvas, kā arī pozitīvas emocijas un iedvesmu turpināt radošas aktivitātes ar pievienoto vērtību videi.
Sagatavoja O.Taļmane-Jansone, N.Skarbinīka