14. martā brīvā laika kluba “Mezgls” bērni un jaunieši kopā ar pulciņu “ĢEOklubs” devās pārgājienā uz Estrādes mežu.
Pārgājiena ietvaros audzēkņi 16 cilvēku sastāvā mēroja 4 km garu maršrutu cauri mežam, vērojot un pētot dabas daudzveidību, kā arī cilvēka veidotos objektus. Dalībnieki diskutēja par cilvēka ietekmi uz vidi, analizējot gan pozitīvos, gan negatīvos piemērus savā apkārtnē.
Pasākuma ietvaros bērni un jaunieši ieguva ne tikai jaunas zināšanas par savu apkaimi, bet arī varēja izkustēties brīvā dabā, apvienojot aktīvu atpūtu ar izglītojošu pieredzi.