BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Aktivitātes

BJC “JAUNĪBA” BRĪVĀ LAIKA KLUBA “STARS” SVEICIENS VALENTĪNDIENĀ! [2023-02-16 14:34:25]

14. februārī visā pasaulē tiek svinēti mīlestības svētki – Valentīna diena. Divu nedēļu garumā kluba „STARS” audzēkņi gatavojās svētkiem, svinīgi rotāja kluba telpas, veidoja apsveikuma kartiņas radošajās darbnīcās un veidoja savu darbu izstādes. Bērni gatavoja dāvanas saviem vismīļākajiem cilvēkiem, skolotājiem un draugiem. Pulciņā “Mīkstās rotaļlietas”, sk.N.Ruhmane, šuva mīkstās rotaļlietas ar svētku simboliku, pulciņā “Radošums”, sk. L.Baļe, izgatavoja Valentīndienas apsveikuma kartiņas kvilinga tehnikā, bet pulciņa “Ziedu veidošana” audzēkņi kopā ar skolotāju L.Solovjovu izgatavoja sirsniņas, izmantojot dažādus materiālus.

Klubā tika organizēta akcija “Labestīgā sirds”. Bērni un skolotāji no krāsaina papīra izgrieza sirsniņas un rakstīja pateicības vārdus cilvēkiem, kas ir viņiem apkārt. Audzēkņi teica "paldies" vecākiem, skolotājiem, draugiem un saviem vismīļākajiem cilvēkiem par mīlestību, draudzību, palīdzību, iedvesmošanu un par visu labo. No šīm pateicības “sirdslapiņām” tika izveidota liela sirds, kas tagad rotā mūsu klubu. Svētku dienā katram audzēknim un skolotājam, kas ieradās klubā, uz vaiga tika uzlīmēta uzlīme sirds formā. Šajā dienā skolotājas A. Mamajeva un L. Baļe iepazīstināja bērnus ar svētku vēsturi, simboliem un citu valstu svinēšanas tradīcijām. Pasākumā notika sirsniņu izgatavošanas darbnīcas, darbi bija ļoti skaisti un radoši, visi bērni saņēma saldas balvas. Notika svētku fotografēšanās “foto ar draugu”, kā arī spēle: “Mans novēlējums svētkos”. Pēc tradīcijas klubs rīkoja "Sv. Valentīna pastu" un pasākuma noslēgumā tika izdalītas Valentīndienas vēstules adresātiem un visi svētku dalībnieki kopā dzēra tēju ar saldumiem.

Liels paldies visiem brīvā laika kluba “STARS” audzēkņiem un skolotājiem par atsaucību, aktīvo piedalīšanos visās aktivitātēs un savstarpējo cieņu un mīlestību!

Informāciju sagatavoja A. Mamajeva


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli

BJC Jaunība aktuāli

BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība