BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

BJC Jaunība

Aktivitātes

STARPKLUBU SACENSĪBAS - BOCCIA TURNĪRS [2022-10-24 17:05:54]

BOCCIA ir precizitātes sporta spēle, kas pieder bumbas spēļu kategorijai un ir tuva boulingam, petankam un boulzam. Tās pirmsākumi meklējami antīkās spēlēs, kas bija izplatītas Romas impērijas teritorijā. Spēles nosaukums cēlies no latīņu vārda bottia - "bumba". Spēlē ir jāspēj ar bumbu trāpīt mērķī, koncentrēt uzmanību, aprēķināt gājienu, kontrolēt elpošanu un emocijas.

2022.gada 21.oktobrī Jauniešu iniciatīvu centra zālē notika starp klubu sacensības - BOCCIA turnīrs, ko organizēja Bērnu un jauniešu centra „Jaunība” brīvā laika klubs „STARS”. Sacensībās piedalījās astoņas komandas no septiņiem Bērnu un jauniešu centra "Jaunība" brīvā laika klubiem. Daudziem šī spēle bija kaut kas jauns un interesants, un visiem tā patika. Вērni un jaunieši sacensībām pievienojās ar interesi, azartu un uzmanību. Galu galā par uzvarētājiem kļuva:

1. vieta –brīvā laika kluba „Sudraba avoti” komanda, vadītāja Ļubova Pavļukova;

2. vieta –brīvā laika kluba „Smaids” komanda, vadītāja Jekaterina Suhovilo;

3.vieta –brīvā laika kluba „Mezgls” komanda, vadītāja Oksana Taļmane – Jansone.

Sacensības uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un dāvanām. Arī visi turnīra dalībnieki saņēma pateicības rakstus un dāvanas. Pateicāmies visiem brīvā laika klubu vadītājiem, skolotājiem un jaunatnes darbiniecei Gunitai Vanagai par aktīvu piedalīšanos starp klubu sacensībās - BOCCIA turnīrā.

Brīvā laika kluba „STARS” vadītāja A.Mamajeva


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils 1188 Lokomotive LIZDA
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība Daugavpils BJC Jaunība

Aktuāli


BJC Jaunība aktuāli

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Lietvede – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@jauniba.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība