BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Interešu izglītība

  
 VirziensPulciņa nosaukumsAudzēkņu vecumsPedagoga
Vārds Uzvārds
 Deju MākslaDeju Studija „Fantāzija”5 - 18Inese Timšāne, Jeļizaveta Munda, Kristīna Ramanauskaite-Kidule
 Deju MākslaDEJU GRUPA „PARADĪZE”6 - 18Žanna Trojāne
 Deju Māksla“DZIRKSTELĪTE”7 - 20Olga Karašova
 Deju MākslaSHOW DEJU STUDIJA „VIZĀŽA”4 - 20Jeļena Grizāne
 Deju MākslaDeju grupa „Mūsdienu ritmi”5 - 20Tamāra Šušunova
 Deju MākslaESTĒTISKĀ SKOLA „ZELTA ATSLĒDZIŅA”4 - 6Jeļena Mirošņikova, Jeļena Grizāne, Ludmila Baļe
 Deju MākslaRitmika3 - 4Tamara Shushunova, Jeļena Grizāne
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla“VEIDOŠANA”5 - 13Marina Bojarova
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaDIEDZIŅŠ7 - 15Viktorija Iļjaševiča
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaFloristikas pulciņš8 - 21Olga Sverčkauska
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaKombinētie rokdarbi "Radošuma maģija"7 - 16Larisa Bēniņa
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla "Burvju kamoliņš" 8 - 21Ņina Ņeginska
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaNETRADICIONĀLIE ROKDARBI “ZIEDU VEIDOŠANA”7 - 16Lukija Solovjova
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla„BATIKA”8 - 16Ludmila Baļe
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaVIZUĀLĀS MĀKSLA „MĀKSLAS VALODA”4 - 16Ludmila Baļe
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla"PALETE"5 - 18Edgars Davidčuks
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaPērļošana10 - 16Natālija Skarbinīka
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla„MEZGLOŠANA”8 - 15Anna Skrobova
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaTēlotājmāksla4 - 20Žanete Jezerska
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla "Rotu dizains un izgatavošana"9 - 20Nataļja Ruhmane
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla "Mīkstās rotaļlietas"8 - 20Nataļja Ruhmane
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaKombinētie rokdarbi "Meistaru pasaule"7 - 15Natālija Stankeviča
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla"Kolekciju veidošana"10 - 21Anna Skrobova
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaRADOŠUMS7 - 25Ludmila Baļe
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla"Leļļu pasaule"7 - 18Viktorija Iļjaševiča
 Vizuālā un vizuāli plastiskā mākslaModes dizains8 - 25Nataļja Stankeviča
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla“Dizains un tehnoloģijas. Ētiskā materiālu pārstrāde”6 - 14Oļesja Teivāne
 Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla"Stils"8 - 21Nataļja Stankeviča
 Teātra mākslaSTUDIJA "VĀRDS"6 - 19Ludmila Smikova
 Teātra mākslaSkolu teātra laboratorija15 - 25Viktors Jansons
 Teātra mākslaTeātra māksla "MIRROR"6 - 12L.Gladiševa
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"RAĶEŠU MODELISMS"11 - 25Arkādijs Žarinovs
 Avio un raķešu - kosmiskais modelisms"AVIOMODELISMS"11 - 25Arkādijs Žarinovs
 Datorapmācība“Datorlietošanas un programmēšanas pamati”9 - 12Aleksandrs Bogdanovs
 Datorapmācība“3D programmēšana un 3D modelēšana”15 - 21Aleksandrs Bogdanovs
 Datorapmācība“Programmēšana-I” un “Programmēšana-II” 11 - 16Aleksandrs Bogdanovs
 Galda spēlesŠAHA PULCIŅŠ6 - 16Jurijs Jemeļjanovs
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „TEHNISKĀ MODELĒŠANA”5 - 15Anfisa Labute
 Konstruēšana un tehniskā modelēšana „STENDU MODELISMS”6 - 15Jevgeņijs Konovalovs
 Radošās industrijasDizaina pamati5 - 25Žanete Jezerska
 Radošās industrijasFotopilciņš10 - 21Jūlija Naumova
 Individuālie sporta veidi"MOPĒDI"9 - 20Antons Macuks
 Individuālie sporta veidi"TRIATLONS"7 - 25Anatolijs Levša
 Individuālie sporta veidiTriatlons10 - 16Aivars Uzols
 Individuālie sporta veidiOrientēšanās sports13 - 23Ļubova Pavļukova
 Individuālie sporta veidiSporta deju klubs „VITA”6 - 16Leonīds Tihonovs
 Individuālie sporta veidi„KARTINGII” 8 - 18Vladimirs Iliyashevich
 Individuālie sporta veidiORIENTĒŠANĀS 8 - 24Nikolajs Grigorjevs
 Individuālie sporta veidiSPORTA DEJAS „SAULCERĪTE”5 - 20Olga Mihailova
 Individuālie sporta veidiPeldēšana9 - 18Daniels Narajevs
 Individuālie sporta veidi"Vispārējā fiziskā sagatavotība" (VFS)8 - 18Aivars Uzols
 Individuālie sporta veidi"Kartingi"12 - 25D.Rodionovs
 Individuālie sporta veidiSpīdveja skola10 - 22Nikolajs Kokins
 Individuālie sporta veidiGalda teniss7 - 25Olga Jermolajeva
 Vide"LIETU OTRĀ DZĪVE"7 - 25Larisa Jokste
 VideJAUNIE KARTOGRĀFI8 - 12Anastasija Smoļakova
 Roboelektronika„ROBOELEKTRONIKA”9 - 15Jevgeņijs Konovalovs
 Trases automodelismaTrases automodelisms10 - 21Maksims Kardels
 Akordeona spēleMūzikas studija "Kredo", Akordeona pulciņš9 - 22Svetlana Rjabceva
 Akordeona spēleAkordeona klase8 - 20Natālija Soboļeva
 Akordeona spēleAkordeons8 - 18Jeļena Visokinska
 KlavierspēleKlavieru pulciņš6 - 20Svetlana Aleksejeva
 KlavierspēleMŪZIKAS STUDIJA ,,KREDO’’, klavieru pulciņš7 - 16Valentīna Ceļa
 KlavierspēleKlavierspēle5 - 18Nataļja Bogdanova
 GitārspēleĢitārspēle10 - 22Anatoly Epifantsev
 VokalistiVokālais ansamblis „MILONGA”3 - 16Jeļena Mirošņikova
 VokalistiRe-Mi5 - 16Ļubova Koniševa, Natāļja Bogdanova
 Akordeonistu ansamblis "Akords"AKORDEONISTU ANSAMBLIS „AKORDS”9 - 25Svetlana Rjabceva

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība