BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

“JAUNO COPMAŅU KLUBS” STARTĒ AGLONĀ! [2021-11-03 08:12:26]

Spininga kāti, spoles, mānekļu kastes, pavadas, uztveramais tīkliņš- viss sapakots un mēs devāmies cīņā - 9.oktobrī Aglonā, Ciriša ezerā norisinājās Aglonas pašvaldības čempionāts spiningošanā, kurā mūsu makšķerēšanas pulciņu "Jauno Copmaņu klubs"(JCK) pārstāvēja pulciņa vadītājs Edgars Davidčuks un kluba audzēknis Reinis Lūkass Davidčuks.

Sāncensība bija ļoti sīva, jo bija sapulcējušās vairāk nekā 25 komandas, no kurām daudzas ir ar bagātu pieredzi spiningošanā tieši šajā ezerā. JCK komandai tā bija pirmā reize, tāpēc atbildības sajūta, kā arī satraukums bija diezgan liels!

Sacensību sākums bija 08:00, kad atskanēja starta šāviens un, motoriem ierūcoties, ezerā šāvās lielas un mazas laivas.

Mūsu komanda nebija motorizēta, tāpēc kā stratēģiju izvēlējāmies turēties metiena attālumā no niedru joslas- es orientējos uz līdaku, tāpēc spiningoju gar zālēm, pamatā pielietojot džiga tehniku(metodi), bet tika izmēģināti arī šūpiņi, vobleri, kā arī hibrīdmānekļi, bet Reinis orientējās uz asari un spiningoja paralēli krastam un virzienā uz dziļumu – viņš izmantoja džiga un dropshot tehniku. Pārsvarā darbojāmies 2.8- 3.8metru dziļumā. Vairākas reizes šķērsojām ezera līčus, aktīvi izmantojām portatīvo eholoti, lai meklētu perspektīvu grunts reljefu, pie kura turētos plēsējs un varētu censties to noķert.

Visas 6 stundas pagāja samērā ātri- ne brīdi neatslābinājāmies(pat aizmirsām par fotografēšanos))) – taču mūsu ierobežotās pārvietošanās iespējas šajā vēl nepazīstamajā ezerā un ļoti skaistie, taču plēsīgo zivju ķeršanai slikti piemērotie, sarežģītie laikapstākļi(spilgta saule un bezvējš) darīja savu- mūsu komanda pie loma netika. Kā neliels mierinājums bija tas, ka vēl vairākas komandas arī neko nenoķēra – mēs tādi nebijām vienīgie))

Lai arī lomu neguvām, taču ieguvām ļoti vērtīgu sacensību pieredzi, bijām ļoti labā, sportiskā noskaņojumā – skaists ezers, skaists laiks, interesanta konkurence, garšīga rīkotāju gatavota zivju zupa un putra!

PALDIES VISIEM, KURI MUMS JUTA LĪDZI UN TIEKAMIES PIE ŪDEŅIEM! COPĒT IR FORŠI!

E.Davidčuks – makšķerēšanas pulciņa “Jauno Copmaņu klubs” vadītājs


MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība