BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Bruno Moto Kauss 2. posms un BJC “Jaunība” braucēji ar godalgotām vietām. [2021-07-30 10:39:07]

Svētdien 25.jūlijā Biķernieku Sporta bāzē norisinājās 2. Bruno Moto Kausa posms. Šoreiz organizatori bija sarūpējuši veselas divas, neierastas trašu konfigurācijas, kas kombinācijā ar diviem braucieniem katrai klasei, pamatīgi pārbaudīja braucēju meistarību. Kartinga trases līkločus pilnībā izbaudīja Bruno Moto jaunizveidotā, pitbaiku klase, kas pamazām sāk iekarot popularitāti, kā atraktīvs un pieejams motosporta veids. 2. posmā piedalījās Daugavpils BJC “Jaunība” 17 braucēji.

Sacīkstēs Latvijas braucējiem nopietnu konkurenci sastādīja igaunis Mihails Bostrovs, kurš gan abos braucienos bija spiests atzīt BJC “Jaunība” pārstāvja Dmitrija Macuka pārsvaru. Pitbaiku Junior (līdz 14 g.v.) klasē ārpus konkurences bija igaunis Travis Silak, bet Ivars Laitāns palika trešais sacensībās, un pirmais kopvērtējumā pēc diviem posmiem. Atzīmējot Zelta Mopēda 50-gadi, sacīkšu braucienus aizvadīja arī kādreizējās mazmotošosejas klases – mopēdi un skūteri. Vienātruma un divātruma mopēdu klasēs uzvarēja BJC “Jaunība” audzēķņi Artjoms Saharovs un Aleksejs Terentjevs. Skūteru braucienā ieskaitē augstākās trīs sacensību pakāpes izcīnīja mūsu braucēji, kur par uzvarētāju kļuva Māris Streļcovs, otrajā vietā Elvārs Friļiņš un trešais Marks Tolstovs. Savukārt Skūteru Junioru klasē Marks izcīnīja pirmo vietu apsteidzot Rīgas Jauno Tehniku centra braucējus Edgaru Brigzne un Kristeru Grinbergu.

Informāciju sagatavoja moto pulciņa vadītājs Antons Macuks.

Bruno Moto Kauss 2. posms un BJC “Jaunība” braucēji ar godalgotām vietām.