BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Lokomotīve/Jaunība uzvar trijatā [2021-06-02 09:01:53]

Daugavpils junioru spīdveja komanda Lokomotīve/Jaunība uzvarēja kārtējā Polijas junioru komandu čempionāta posmā, kaut gan jau kopš pirmā brauciena palika trejatā.

Polijas junioru komandu čempionāta sacensībās Ostruvas mototrekā jau pirmajā braucienā smagu kritienu pirmajā līkumā piedzīvoja Daniils Kolodinskis un pat tika aizvests uz rūpīgāku izmeklēšanu slimnīcā, taču - par laimi - nopietnu savainojumu nav. Sacensības nācās turpināt bez Daniila, katrā braucienu sērijā pārejiem nācās pārmaiņus startēt vēl pa reizei un mūsu trio tik un tā uzvarēja - Daugavpils komanda sakrāja 36 punktus, mājinieku Ostruvas komandas "Arged Malesa" junioriem 34 punkti, bet trešā vieta - Gņezno "Budex Start" - atpalika jau par 13 punktiem (23).

Visvairāk punktu "Lokomotīves/Jaunības" labā atveda Ričards Ansviesulis - 13 (divas pirmā vietas), Ernestam Matjušonokam - 12 (trīs pirmā vietas) un Francim Gustam - 11 punktu (viena pirmā viena un arī viens kritiens).

Jau 5. jūnijā Gdaņskas mototrekā šis trio piedalīsies pirmajā Eiropas U19 čempionātā pāriem (pirms tam divas reizes notika Eiropas kausa izcīņa un mūsējie divreiz bija otrie - vispirms Artjoms Trofimovs un Matjušonoks, bet pērn Matjušonoks un Ansviesulis).

I Lokomotīve Jaunība Daugavpils - 36

1. Ernests Matjušonoks - 12 (1,2,3,3,0,3)

2. Daniils Kolodinskis - 0 (f/ds,-,-,-,ds)

3. Francis Gusts - 11 (3,2,2,2,ex,2)

4. Ričards Ansviesulis - 13 (3,2,1,2,3,2)

II Arged Malesa Ostrów - 34

1. Sebastian Szostak - 15 (3,2,2,3,2,3)

2. Kacper Grzelak - 5 (1,3,1,t,ex,ex)

3. Jakub Poczta - 14 (2,3,3,ex,3,3)

4. Jakub Krawczyk -

III Budex Start Gniezno - 23

1. Mateusz Jabłoński - 10 (2,3,1,3,1)

2. Szymon Szwacher - 7 (1,1,1,2,2)

3. Mikołaj Czapla - 6 (3,0,0,3,0)

4. Oskar Hurysz - 0 (f/ds,ds,ds,ds,ds)

IV Orzeł Łódź - 20

1. Mateusz Dul - 6 (2,ex,3,1,0)

2. Jakub Sroka - 4 (0,1,1,ex,2)

3. Patryk Kowalik - 4 (0,1,0,2,1)

4. Piotr Pióro - 6 (0,3,2,ex,1)

1. (66,64) Szostak, Dul, Hurysz (f/ds), Kolodinskis (f/ds) - (3:2:0:0)

2. (67,23) Czapla, Poczta, Matjušonoks, Sroka - (5:2:3:1)

3. (65,53) Gusts, Jabłoński, Grzelak, Pióro - (6:2:5:4)

4. (66,71) Ansviesulis, Szostak, Szwacher, Kowalik - (8:2:6:7)

5. (66,81) Jabłoński, Ansviesulis, Sroka - (8:3:9:9)

6. (--,--) Poczta, Gusts, Szwacher, Dul (f/ex) - (11:3:10:11)

7. (67,18) Grzelak, Matjušonoks, Kowalik - (14:4:10:13)

8. (66,81) Pióro, Szostak, Ansviesulis, Czapla - (16:7:10:14)

9. (68,04) Matjušonoks, Pióro, Szwacher - (16:9:11:17)

10. (67,79) Poczta, Gusts, Jabłoński, Kowalik - (19:9:12:19)

11. (67,90) Dul, Ansviesulis, Grzelak, Czapla - (20:12:12:21)

12. (67,68) Szostak, Gusts, Sroka - (23:13:12:23)

13. (68,40) Ansviesulis, Pióro (ex/2min), Poczta (ex) - (23:13:12:26)

14. (69,83) Czapla, Kowalik, Grzelak (t), Gusts (f/ex) - (23:15:15:26)

15. (69,30) Matjušonoks, Szwacher, Grzelak (ex/2war), Sroka (ex/2war) - (23:15:17:29)

16. (66,69) Jabłoński, Szostak, Dul, Matjušonoks - (25:16:20:29)

17. (67,99) Poczta, Sroka - (28:18:20:29)

18. (68,54) Matjušonoks, Szwacher, Kowalik, Grzelak (ex/2min) - (28:19:22:32)

19. (67,81) Poczta, Gusts, Pióro, Czapla - (31:20:22:34)

20. (66,85) Szostak, Ansviesulis, Jabłoński, Dul - (34:20:23:36)


Lokomotīve/Jaunība uzvar trijatā

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība