BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Mūsu akordeonisti iekaro Ameriku! [2021-05-19 16:11:29]

No 16. līdz 25. aprīlim Oregonā (ASV) notika I Starptautiskais konkurss “Accordion Star International 2021”, kas pulcēja aptuveni 220 dalībniekus no visas pasaules. Starptautiskajā žūrija bija vadošie pasaules klases izpildītāji, skolotāji, komponisti, producenti no ASV, Kanādas, Vācijas, Francijas, Zviedrijas, Anglijas, Dienvidāfrikas, Serbijas, Krievijas, Izraēlas, Ķīnas, Ukrainas un citām valstīm.

Pirmo reizi Bērnu un jauniešu centra "Jaunība" vēsturē, divi mūzikas studijas "Kredo" audzēkņi Antons Pizāns un Arturs Steļmačenoks, skolotāja Svetlana Rjabceva, piedalījās vienā no prestižākajiem pasaules akordeonistu un bajanistu konkursiem.

Antons Pizāns startēja vecuma kategorijā - “Accordion star 16 years old and under”.

Artūrs Šteļmačenoks startēja vecuma kategorijā - “Accordion star 19 years old and under”.

Viņu vecuma kategorijās sacentās akordeonisti un bajanisti no Čehijas, Slovākijas, Krievijas, Lietuvas, Ķīnas, Amerikas, Kanādas, Ukrainas, Serbijas, Vācijas. Par konkursa augsto māksliniecisko līmeni liecināja fakts, ka cīņā par čempionu, laureātu un diplomanda ieguvēju tituliem izšķirošās bija punktu simtdaļas. Ar visaugstāko konkurenci Antonam Pizānam izdevās iegūt 22,06 punktus no maksimāli iespējamajiem 25 punktiem. Arturs Šteļmačenoks savā kategorijā ieguva 20,92 punktus no 25.

Pamatojoties uz konkursa rezultātiem, Antonam Pizānam un Arturam Steļmačenokam tika piešķirts konkursa diplomanda tituls, tādējādi iekļaujot viņus konkursa uzvarētāju rindās, turklāt audzēkņi saņēma diplomus, norādot vidējo vērtējumu un viņu pozīcija pasaules rangā pēc “Accordion Star International” versijas.

Mēs lepojamies un apsveicam mūsu jaunos un talantīgos akordeonistus un viņu skolotāju Svetlanu Rjabcevu, kas atkal tik augstā līmenī veiksmīgi parstāvēja mūsu pilsētu Daugavpils un Latviju.


Mūsu akordeonisti iekaro Ameriku!

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība