BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Pedagoģes Svetlanas Rjabcevas akordeonisti atkal konkursa laureāti ! [2021-05-05 12:03:57]

No 12. līdz 14. aprīlim Daugavpilī norisinājās XVIII Starptautiskais akordeonistu solistu konkurss “Naujene 21”.

Konkursu rīkoja Naujenes mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Daugavpils novadu. Šogad tas notika attālināti. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 140 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Igaunijas, Polijas, Čehijas un citām valstīm.

Konkurss notika šādās kategorijās: A kategorija - mūzikas skolu dalībnieki un B kategorija - mūzikas vidusskolu dalībnieki. Katra šo kategoriju klase tika vērtēta atsevišķi.

5-7 klašu kategorijā piedalījās divi Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” Mūzikas studijas “Kredo” audzēkņi Antons Pizāns un Arturs Šteļmačenoks, skolotāja Svetlana Rjabceva. Šo kategoriju vērtēja starptautiskā žūrija, kurā piedalījās vadošie pasaules klases izpildītāji, skolotāji un komponisti no Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, Polijas un Francijas. Maksimālais iespējamais savāktais rezultāts ir -25.

6. klases kategorijā - Antons Pizāns kļuva par 1. pakāpes laureātu, iegūstot 23,4 punktus

7. klases kategorijā - Arturs Šteļmačenoks kļuva par II. pakāpes laureātu, iegūstot 20,06 punktus.

Kā redzam, jauniem un talantīgiem puišiem atkal izdevās kļūt par nākamā starptautiskā mūzikas konkursa laureātiem, tādējādi apliecinot viņu augsto uzstāšanās prasmju līmeni. Saskaņā ar konkursa rezultātiem Antons un Artūrs saņēma žūrijas sertifikātus par dalību VIII Starptautiskā konkursā "Les étoiles Sancybérie" otrajā kārtā, Francijā.

Mēs apsveicam šos jaunos akordeonistus ar veiksmīgo sniegumu konkursā un novēlam viņiem arī turpmāk demonstrēt savas augstās uzstāšanās prasmes dažādos konkursos un festivālos, iekarojot jaunas radošuma virsotnes, tādējādi popularizējot gan Daugavpils pilsētas, gan Latvijas vārdu.


Pedagoģes Svetlanas Rjabcevas akordeonisti  atkal  konkursa laureāti !

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība