BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Lokomotīve/Jaunība nepadodas un izrauj uzvaru Ostruvā [2021-04-29 12:19:55]

Trešo uzvaru četros pirmajos Polijas junioru spīdveja komandu čempionāta posmos guva Daugavpils "Lokomotīve/Jaunība" - pēc neveiksmīga sākumā mūsu jaunie spīdvejisti Ostruvas mototrekā guva 9 uzvaras pēdējos 12 braucienos, uzvarēja posmā un nostiprinājās vadībā kopvērtējumā savā grupā.

Šoreiz līdz pat beigām par uzvaru posmā spēkojās trīs komandas - bez mūsējiem vēl arī mājinieki no Ostruvas "Arged Malesa" un Gņezno "Budex Start". Mūsējie eksperimentēja ar dzinējiem, turklāt diezgan ilgi atkal neizdevās pielāgoties mototrekam un pēc 8 no 20 braucieniem "Lokomotīve/Jaunība" ar 14 punktiem bija trešā aiz Gņezno (20) un Ostruvas (18) motobraucējiem. No pirmajiem astoņiem braucieniem neizdevās uzvarēt nevienā, toties tad sekoja septiņas uzvaras pēc kārtas (pa divām Francim Gustam, Ernestam Matjušonokam un Ričardam Ansviesulim, viena - Daniilam Kolodinskim) un piecus braucienis pirms beigām Daugavpils komanda jau apsteidza tuvāko sekotāju par 6 punktiem. Šis pārsvars arī tika noturēts - "Lokomotīve/Jaunība" sakrāja 41 punktu, Gņezno un Ostruvas komandām - pa 35 punktiem, bet Lodzas "Orzel" tikai 8 punkti.

Pa 12 punktiem mūsu komandas labā atveda Gusts un Matjušonoks, 10 punktu - Ansviesulim un 7 punkti (viena izstāšanās motocikla defekta dēļ) Kolodinskim. Gusts un Matjušonoks katrs uzvarēja savos trīs pēdējos braucienos.


Lokomotīve/Jaunība nepadodas un izrauj uzvaru Ostruvā

MŪSU PARTNERI

Daugavpils pilsētas dome DTC Jaunība Triatlon klubs Valsts izglītības satura centrs Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Orientēšanās klubs "Stiga" Latvijas Sarkanais Krusts Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne
Scooter racing Daugavpils Sociālo brīvprātīgo biedrība ODIN/VITA 1188 Lokomotive
Daugavpils inovāciju centrs Daugavpils BJC Jaunība

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Daugavpils BJC Jaunība

Pēdējās fotogrāfijas

Daugavpils BJC Jaunība