BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Plakātu konkurss „Drošības aleja” [2020-11-15 20:45:08]

Pēdējos gados mēs ļoti daudz runājam par drošību un arī šī gada septembris nebija izņēmums - par to tika daudz runāts, domāts un skatīts pulciņa „Palete” nodarbībās, jo Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde izsludināja plakātu konkursu „Drošības aleja” un mēs nolēmām piedalīties! Konkursa ietvaros bērniem un jauniešiem bija jāveido plakāti, kuros jāatspoguļo viena no četrām tēmām- satiksmes drošība, drošība internetā, vardarbības un pieprasījuma pēc atkarību izraisošām vielām mazināšana. Konkursa nolikumā bija teikts, ka labākie plakāti tiks drukāti lielākā formātā un ievietoti cietokšņa teritorijā esošo ēku logu ailēs (2.Oficieru ielā 1,2 un Oficieru ielā 3).

Tēma ļoti interesanta, tomēr nebūt ne viegla, jo plakāts nav tāds kā klasiskais zīmējums, te nācās daudz domāt, skicēt idejas un veidot savu konkursa darbu citādāk, nekā tas ierasts. Piemēram, viena no konkursa prasībām, ar kuru mēs daudz un centīgi strādājām, bija plakātā redzamā saukļa izdomāšana un noformulēšana, kas bija jāveido kā darba sastāvdaļa, kura iekļautos kopēja kompozīcijā. Plakātus varēja veidot dažādās tehnikās, bet mēs šoreiz pieturējāmies pie „klasiskām vērtībām”- zīmuļiem un flomāsteriem.

Mūsu plānus un darbu (tāpat, kā daudziem citiem) pabojāja stāvoklis ar Covid19 vīrusu un, diemžēl, vairāki darbiņi netika pabeigti, toties tie, kuru autori bija pietiekami centīgi, manuprāt, izdevās gana labi un interesanti. Tagad atliek vien pacietīgi gaidīt, kad Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde 26.novembrī savā sociālo tīklu kontā izziņos konkursa rezultātus. Ļoti ceram, ka mums izdosies „ielauzties” uzvarētāju rindās, jo balvu fonds ir to vērts, lai par to pacīnītos!

Saku lielumlielo paldies maniem – mūsu kluba „Fortūna” māksliniekiem „plakātistiem”: Artjomam Butiļinam, Martinasam Koļesnikam, Līnai Ņikiforovai, Jaroslavai Kubiškinai, Annijai Davidčukai un Emīlijai Koļesnikai- jūs esat MALAČI!

Vizuālās mākslas pulciņa vadītājs: Edgars Davidčuks (klubs „Fortūna”)


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas