BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

TEHNISKĀS MODELĒŠANAS PULCIŅA AUDZĒKŅU DARBS ETWINNING PROJEKTĀ “NAV ATKRITUMU-IR RADOŠAS IDEJAS!” [2020-04-30 11:51:17]

30.04.2020.

Strādāt radoši un ar prieku var arī attālināti! Tehniskās modelēšanas pulciņa audzēkņi kopā ar skolotāju A. Labuti sadarbojas eTwinning projektā “Nav atkritumu-ir radošas idejas!” ar Preiļu novada bērnu un jauniešu centra audzēkņiem. eTwinning projekti dod iespēju dalīties pieredzē, smelties jaunas idejas un atrast domubiedrus, neizejot no mājām.

Projekts tiek īstenots kopš šī gada marta un turpināsies līdz maija beigām, kad tiks apkopoti audzēkņu pētījumu rezultāti. Projekta mērķis ir pievērst audzēkņu uzmanību apkārtējās vides saglabāšanai, iemācīt pareizi šķirot atkritumus, attīstīt fantāziju un radošās spējas. Projekta uzdevums ir likt bērniem saprast, cik svarīgi ir taupīt un saudzēt visu to, kas mums ir apkārt, šķirot atkritumus un atkārtoti izmantot dažādus materiālus (papīru, kartonu, plastmasu, finieri).

Projekta gaitā dalībniekiem ir iespēja izpētīt dažādus materiālus un to īpašības, veidot radošus darbus no otrreizējām izejvielām, strādāt dažādās tehnikās. Viņi mācās klasificēt un šķirot atkritumus ģimenē un izglītības iestādē, uzzina par atkritumu ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī iemācās jēgpilni izmantot digitālās tehnoloģijas un IKT rīkus.

Projekta ietvaros bērnu klubu audzēkņi kopā svinēja starptautisko Zemes dienu! Viņi zīmēja, veidoja kolāžas un prezentācijas, taisīja putnu būrīšus, stādīja kokus, vēroja dabu un sakopa apkārtni. Šogad Zemes diena tiek atzīmēta jau piecdesmito reizi. Tas ir unikāls brīdis, lai novērtētu mūsu ciešo saikni ar dabu un aizdomātos par to, ka mūsu rīcība ietekmē apkārtējo vidi, dzīvnieku, putnu un augu sugas.

Šobrīd mēs esam tālāk viens no otra, bet daudz tuvāk dabai! Novērtēsim un saudzēsim mūsu zemi! Dzīvosim videi draudzīgi!

Liels paldies visiem projekta dalībniekiem par radošu un aktīvu darbu, kā arī audzēkņu vecākiem par atsaucību un palīdzību!

Projekta “Nav atkritumu-ir radošas idejas!” Twinspace vide:

https://twinspace.etwinning.net/110425/home

Rakstu sagatavoja

izglītības metodiķe N.Karpenko un pulciņa skolotāja A. Labute


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas