BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

BĒRNU KLUBU “MEZGLS” UN “KRIŽI” AUDZĒKŅU DARBS ETWINNING PROJEKTĀ “PAVASARIS TAVĀS PLAUKSTĀS” [2020-04-27 08:24:30]

22.04.2020.

Bērnu klubu „Mezgls” un „Križi” audzēkņi kopā ar skolotājām O.Taļmani-Jansoni, N.Skarbiniku un N.Karpenko aktīvi iesaistās eTwinning projekta “Pavasaris tavās plaukstās” aktivitātēs. Īpaši tagad, kad mācīšanās un ārpusstundu darbs notiek attālināti, eTwinning projektu platforma ir labs sadarbības veids starp audzēkņiem un skolotājiem.

Projekts tiek īstenots no šī gada marta un turpināsies līdz maija beigām. Projektā piedalās Daugavpils pilsētas BJC “Jaunība, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija un Lībagu sākumskola no Talsu novada. Projekta gaitā bērni novēro, kādas pārmaiņas notiek dabā pavasarī, kā mostas kukaiņi, augi un dzīvnieki, aizpilda savu dabas novērojumu dienasgrāmatu. Sadarbojoties ar saviem vienaudžiem, projekta dalībnieki veido radošus darbus par pavasari no dažādiem materiāliem, zīmē projekta logo un balso par labāko, diskutē par dažādām tēmām, stāda sēklas un kokus, kopā svin Ūdens un Zemes dienu, Putnu dienas, Lieldienas, veiksmīgi strādā pie e-plakātu, prezentāciju un e-grāmatu izveides.

Projekta dalībnieki gatavo arī mīklas, viktorīnas un spēles saviem partneriem par pavasari, pavasara ziediem, putniem, kukaiņiem un dzīvniekiem, tad ar prieku lasa komentārus, vai izdevās atminēt mīklas un cik interesantas bija spēles un viktorīnas. Notiek arī audzēkņu un skolotāju tiešsaistes tikšanās eTwinning Live platformā.

Projekta mērķi ir pievērst audzēkņu uzmanību izmaiņām dabā un apkārtējā vidē, attīstīt radošumu, paplašināt skolēnu zināšanas par savu dzimto pilsētu un valsti, pilnveidot skolēnu komunikācijas un sadarbības prasmes, mērķtiecīgi ieviest un izmantot digitālās tehnoloģijas.

Darbs pie projekta ir ļoti aizraujošs, jaunu atklājumu un prieka pilns!

Liels paldies arī audzēkņu vecākiem par sadarbību un palīdzību!

Projekta Twinspace vide:

https://twinspace.etwinning.net/112085/home

Rakstu sagatavoja

N.Karpenko


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas