BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Bērnu klubs "Fortūna": strādājam attālināti, bet Lieldienām esam sagatavojušies! [2020-04-14 09:35:00]

Kopš 13.marta mūsu klubā ir iestājies neierasts klusums. Mēs sākām darboties attālinātajā režīmā! Attālinātā mācīšanās pedagogi sazinās ar saviem audzēkņiem un vecākiem telefoniski, izmantojot e-pastu, WhatsApp. Klubs „Fortūna” katru dienu darbojas savā Facebook lapā https://www.facebook.com/bernu.klubs.Fortuna/.

Kluba vadītāja cieši sadarbojas ar pedagogiem- pedagogi sastāda, veido uzdevumus, kuri pēc tam tiek publicēti kluba lapā.

Tika publicēti Lieldienu svētku tematikā veidotie audzēkņu un viņu vecāku darbi no plastilīna, papīra, zīmējumi. Pulciņa „Veidošana” audzēkņi veidoja „smešarikus”, Lieldienu cāli un atklātni ar vistiņu(foto 6.-11.). Pulciņa „Palete” audzēkņi paveica trīs radošos uzdevumus (foto 6.-11.). Interesantu darbu iesūtīja mūsu bijusī audzēkne (12.foto), bet īpaši iepriecināja mazā Ksenija, kura kopā ar savu vecāko māsu izveido košus darbiņus no papīra (foto 12.-15.)

Liels paldies mūsu audzēkņiem Ksenijai Mališai, Martinasam Koļesņikam, Emīlijai Koļesņikai, Annijai Davidčukai, Andrejam, Izabellai un Elizavetai Muštavinskiem, Jūlijai Semjonovai-par fotogrāfijām, Jekaterinai Skiteckai un viņas draugiem par piedalīšanos mūsu konkursu uzdevumos un iesūtītajiem atbildes uzdevumiem. Liels PALDIES vecākiem, kuri tos labprāt pilda un komentāros izsaka savus vērtējumus un atsauksmes.

Aicinām visus interesentus apmeklēt mūsu mājaslapu- tur jūs atradīsiet daudzas interesantas publikācijas par veselību, veidošanu, mākslu, veselību, dažādas animācijas filmiņas, dažādi radošie uzdevumi mazākajiem bērniem ar papīru, zīmuļiem, kā arī varēsiet risināt J.Jemeļjanova šaha uzdevumus!

https://www.facebook.com/pg/bernu.klubs.Fortuna/posts/?ref=page_internal

V.Rudņeva, E.Davidčuks – bērnu klubs „Fortūna”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas