BJC Jaunība

Daugavpils pilsētas
Bērnu un jauniešu centrs "Jaunība"

Aktivitātes

Humānās pedagoģijas konference “Griba ir visvērtīgākā uzvara” [2020-03-25 09:53:51]

20.martā Kazahstānā plānoto starptautisko Humānās pedagoģijas lasījumu vietā pirmo reizi notika starptautiska videokonference – vebinārs. Lasījumi un konference tika veltīti pedagogam M.P.Ščetiņinam.

No MVPU auditorijas vebināru vadīja J.N.Černozjomova. Tiešraidei ar savu uzstāšanos pieslēdzās runātāji no dažādām valstīm un pilsētām. Tika atskaņota humānās pedagoģijas himna. Šalva Amonašvili aicināja pedagogus cienīgi pieņemt izveidojušos situāciju, pārbaudīt savu gribasspēku, steigties atbrīvoties no sliktā un izmantot laiku mīlestības, rūpju un uzmanības izrādīšanai, kā arī nodeva Augsto apbalvojumu – Gara Varoņa ordeni pasniegšanai S.Krugam.

Ļoti piesātinātas, daudzveidīgas, interesantas bija V.Bakas (Bahmuta, Ukraina), S.A.Nazarbajevas (Almata, Kazahstāna), V.Voicišas (Sigulda, Latvija), I.Kiršina(Kaļiņingrada, Krievija), ārsta – stomatologa I.Ermetova(Kijeva, Ukraina), L.Doļa (Ļebedina, Ukraina) uzstāšanās.

Savās pārdomās dalījās M.P.Ščetiņina skolas pedagogi, pedagogi T.Pavlova un I.Putinceva ar kolēģiem no Novosibirskas, P.Amonašvili un T.Shvitaridze(Tbilisi, Gruzija). Tika prezentēta autoru A.Soloveičika un T.Malovajas filma par M.P.Ščetiņinu un tieši XIX Lasījumiem „Kā bērni strādā Mzianeti pilsētā” sagatavotā jaunās grāmatas elektroniskā versija, kurā tiek stāstīts par Bušeti humānās pedagoģijas kursu Bērnu programmu.

Vebināra noslēgumā Š.Amonašvili izziņoja svarīgu informāciju: jubilejas – XX Starptautiskie humānās pedagoģijas lasījumi „Kā mīlēt bērnu” norisināsies 2021.gada 27. – 29.martā Tbilisi. Viņa ceļavārdi izskanēja kā mājasdarbs visiem skolotājiem – „Mīlestības tēma ir neizsmeļama, tai nav robežu! Mācieties ziedot, dāvāt uzmanību un rūpes, dāvāt bērniem mīlestību un jūsu labākās stundas! Un tad atvediet savu mīlestību uz Tbilisi un dalieties tajā ar visiem!”

Informācija saitā http://ejuz.lv/6e7i

V.Rudņeva, E.Davidčuks – bērnu klubs „Fortūna”


MŪSU PARTNERI

Daugavpils DTC Valsts Daugavpils Orientēšanās Latvijas Latvijas
Scooter Daugavpils Sociālo 1188

Ātrie kontakti

Direktore – 65435787
Grāmatvedība – 65432214
Sekretāre – 65435657
tel/fakss – 65435657
Dežurants – 65437370
e-mail: – jauniba@inbox.lv

Nejauša fotogrāfija

Pēdējās fotogrāfijas